[I/A]日版モバサカUltimate Football Club (11)
上一頁
第 10 頁
下一頁
捱射的body
2020-9-30 11:12:00
係
:^(
Ads
蘭迪斯
2020-9-30 11:36:47
炎竜騎士団
申咗
蘭迪斯
2020-9-30 11:39:05
有得買呂布
:^(
但冇得用Trainer轉佢做EX+
:^(
NeymarJr(迷迪莊)
2020-9-30 11:41:30
二週年利雲定歐聯利雲好用
蘭迪斯
2020-9-30 11:51:51
真
:^(
本身淨係課月咭
今次已經為咗個Trainer要將久保轉大波拉同順手開埋個究極Pass課咗兩pack金幣
:^(
:^(
守護星
2020-9-30 12:10:03
想問而家個Trainer 左邊可以放久保?
放右邊果隻就要 90日前入手?
愛是含9很耐
2020-9-30 12:16:21
係
愛是含9很耐
2020-9-30 12:20:29
右邊果隻應該係計 張卡出左唔夠90日果d
即係伊巴 神軒 呢兩張新出
愛是含9很耐
2020-9-30 12:21:50
諗緊課隻呂布 定換alves碎升上ex好
:^(
:^(
肥仔跌落渠
2020-9-30 12:25:48
both la
-Vape-
2020-9-30 12:32:46
thanks 巴打
Ads
蘭迪斯
2020-9-30 12:36:05
呂布第三招如果未練齊其他SSS會點?
肥仔跌落渠
2020-9-30 12:51:41
應該就出少嗰幾招
我估
NeymarJr(迷迪莊)
2020-9-30 16:11:23
二週年利雲定歐聯利雲好用
愛是含9很耐
2020-9-30 17:04:09
兩週年>歐聯
DDG
2020-9-30 19:00:10
我就咁睇似係有on off制 俾你自己配技咋wo
:^(
肥仔跌落渠
2020-9-30 19:04:48
等含9包膠啦
:^(
我諗我升埋隻基亞連尼同普巴先會諗隻呂布
DDG
2020-9-30 19:12:02
含9連伊巴都玩埋
:^(
?
肥仔跌落渠
2020-9-30 19:14:58
你睇下個quote
佢諗緊玩邊隻
:^(
DDG
2020-9-30 20:19:34
:^(
y not both
蘭迪斯
2020-9-30 20:36:40
小朋友先揀
:^(
Ads
freefree
2020-9-30 21:39:29
本人新手,想請教點樣做Account 連攜,我一開始選最左login開game玩,冇選Google或Twitter ac開game,謝謝
肥仔跌落渠
2020-9-30 22:38:31
:^(
以下會講EX+限卡人碎入手途徑 主要講一定俾到手嘅方法 覺得自己歐洲人嘅歡迎抽限卡pool博0.05%中
:^(
想入手嘅巴打自己睇住荷包深度
:^(
簡單嘅理論就 快=貴
:^(
:^(
:^(
同埋鑽同幣嘅比率 7800鑽=590幣 --->13.2:1
我會盡量轉曬做1幣買到幾多碎去比較下邊個抵d
:^(
1.定期超值箱
:^(
:^(
佢呢個箱佢同另一個箱交替出 2日轉一次 每次有6個step 買完step1就買到step2 如此類推
:^(
Step1 18幣 有30碎 2個禮物盒 5張覺醒卷
1幣=1.67碎
:^(
Step1+2 18+68=86幣 有(6+14)x5=100碎 10箱 10卷
1幣=1.16碎
:^(
Step1+2+3 86+128=214幣 有(20+20)x5=200碎 25箱 15卷
1幣=0.93碎
:^(
Step1+2+3+4 214+198=412幣 有(40+24)x5=320碎 42箱 20卷
1幣=0.78碎
:^(
Step1+2+3+4+5 412+288=700幣 有(64+30)x5=470碎 61箱 25卷
1幣=0.67碎
:^(
Step1+2+3+4+5+6 700+500=1200幣 有(94+44)x5=690碎 94箱 30卷
1幣=0.58碎
2.抽選會
:^(
呢個活動不定期出 玩法唔多講 想知另外教
入面會有碎片箱買1500鑽=30碎+5張抽選卷 可以買10次
Total 15000鑽=300碎+50卷
15000鑽=1134幣=300碎
1幣=0.264碎
3.節日活動
好似係咁叫
:^(
呢類活動大約一個月一次 買每樣野都會全公會派禮物
但今次2周年賣大包 d ex+野賣平d 唔知之後係咪都咁平
左上角個箱原價1200幣 今次960幣 仲要可以買3次 之前都係得一次 個箱自選一隻ss =1120碎
之前1200幣=1120碎 1幣=0.93碎 而定960幣=1120碎 1幣=1.167碎
另外佢仲可以128幣買150碎 每日2次 total5日就買10次 佢之前係158幣
前:1580幣=1500碎 1幣=0.95碎
而家:1280幣=1500碎 1幣=1.17碎
佢又有個箱係用鑽買嘅 4988鑽=200碎 之前好似係5988鑽
前:1幣=0.44碎
而家:1幣=0.53碎
目前好似得咁多ex+人入手方法
:^(
最抵就係淨買step1超值箱 4日1次
:^(
由0上到ex+要 1120+640+800+2560+3840=8960碎
8960÷30=299次 299x4大幾要1200日 total要18x299=5382幣
:^(
大約7880hkd
多謝大家
:^(
有錯請指正 歡迎討論 支持正game
:^(
肥仔跌落渠
2020-9-30 22:46:12
屌打錯幾個字
:^(
:^(
肥仔跌落渠
2020-9-30 22:49:26
:^(
以下會講EX+限卡人碎入手途徑 主要講一定俾到手嘅方法 覺得自己歐洲人嘅歡迎抽限卡pool博0.05%中
:^(
想入手嘅巴打自己睇住荷包深度
:^(
簡單嘅理論就 快=貴
:^(
:^(
:^(
同埋鑽同幣嘅比率 7800鑽=590幣 --->13.2:1
我會盡量轉曬做1幣買到幾多碎去比較下邊個抵d
:^(
1.定期超值箱
:^(
:^(
佢呢個箱佢同另一個箱交替出 2日轉一次 每次有6個step 買完step1就買到step2 如此類推
:^(
Step1 18幣 有30碎 2個禮物盒 5張覺醒卷
1幣=1.67碎
:^(
Step1+2 18+68=86幣 有(6+14)x5=100碎 10箱 10卷
1幣=1.16碎
:^(
Step1+2+3 86+128=214幣 有(20+20)x5=200碎 25箱 15卷
1幣=0.93碎
:^(
Step1+2+3+4 214+198=412幣 有(40+24)x5=320碎 42箱 20卷
1幣=0.78碎
:^(
Step1+2+3+4+5 412+288=700幣 有(64+30)x5=470碎 61箱 25卷
1幣=0.67碎
:^(
Step1+2+3+4+5+6 700+500=1200幣 有(94+44)x5=690碎 94箱 30卷
1幣=0.58碎
2.抽選會
:^(
呢個活動不定期出 玩法唔多講 想知另外教
入面會有碎片箱買1500鑽=30碎+5張抽選卷 可以買10次
Total 15000鑽=300碎+50卷
15000鑽=1134幣=300碎
1幣=0.264碎
3.節日活動
好似係咁叫
:^(
呢類活動大約一個月一次 買每樣野都會全公會派禮物
但今次2周年賣大包 d ex+野賣平d 唔知之後係咪都咁平
左上角個箱原價1200幣 今次960幣 仲要可以買3次 之前都係得一次 個箱自選一隻ss =1120碎
之前1200幣=1120碎 1幣=0.93碎 而家960幣=1120碎 1幣=1.167碎
另外佢仲可以128幣買150碎 每日2次 total5日就買10次 佢之前係158幣
前:1580幣=1500碎 1幣=0.95碎
而家:1280幣=1500碎 1幣=1.17碎
佢又有個箱係用鑽買嘅 4988鑽=200碎 之前好似係5988鑽
前:1幣=0.44碎
而家:1幣=0.53碎
目前好似得咁多ex+人入手方法
:^(
最抵就係淨買step1超值箱 4日1次
:^(
由0上到ex+要 1120+640+800+2560+3840=8960碎
8960÷30=299次 299x4大約要1200日 total要18x299=5382幣
:^(
大約7880hkd
多謝大家
:^(
有錯請指正 歡迎討論 支持正game
:^(
上一頁
第 10 頁
下一頁